Про мене

Мій світ без перфекціонізму, із домашнім затишком та дитячим безладом…

Блог Однієї Мами

Минуло перші 6 місяців як у нас з’явився такий “особливий” (а я впевнена, що кожна мама вважає свого малюка особливим) хлопчик. І ось нарешті я готова поділитися нашими буднями, своїми думками, досвідом, інформацією.

Хочу попередити всіх “співчуваючих”, що нити не збираюся. Важко? Ну, звичайно! А хто сказав, що легко із двома маленькими дітками, одному із яких не має і року. У нас тиша – це розкіш і насолода. Але я ніколи не змінила б свого життя на таке, яке було до народження цих двох лобузів.

Моє ідеальне життя ніколи не було у ролі непрацюючої мами, яка присвячує весь час родині. Тому навіть у період тотальної відсутності вільного часу, я стараюся знаходити трішки можливостів на навчання, самореалізацію та роботу над цілями.

Про що я пишу

  • власний досвід, особливо в тематиці харчування та дитячого розвитку.
  • трохи теорії про те саме харчування та розвиток малечі, на які я опираюся у житті.
  • багато збірного матеріалу в якості – способів, порад, ідей.
  • частинка з гумором, бо без нього в мамському житті не вижити.
  • і найважливіший розділ – тематика “Трісомії 21”, або синдрома Дауна. Він теж базуватиметься на нашій практиці, досвіді, теорії, знайдених порадах та ідеях. Мало практичної інформації в мережі, тому щоб не збирати все тільки у свої нотатки в Evernote, я хочу ділитися тут.

A-ideas Блог Одной МамыНе писатиму тут про рукоділля. Залишу для нього і майстер-класів стару частину блогу – a-ideas.com.ua,  яку і далі вестиму російською мовою.